- A A A +

Bovärd Asarum

Morgan Bengtsson
Mobil: 0708-829238

e-post: morgan.bengtsson@karlshamnsbostader.se

Mattias Carnegård 

Mobil:0709-785465
e-post: mattias.carnegard@karlshamnsbostader.se

Bovärdar Mörrum

Krister Nilsson
Mobil: 0708-829241

e-post: krister.nilsson@karlshamnsbostader.se

Magnus Söderdahl
Mobil: 0708-839205

e-post: magnus.soderdahl@karlshamnsbostader.se

Bovärd Svängsta/Ringamåla

Ola Olsson
Mobil: 0708-829235
e-post: ola.olsson@karlshamnsbostader.se

Bovärd/ Fridhem

Per Nordén

Mobil: 0708-839209

e-post: per.norden@karlshamnsbostader.se

Bovärdar Karlshamn Södra

Henrik Johansson
Mobil: 0708-839201
e-post: henrik.johansson@karlshamnsbostader.se

Emil Hardarsson

Mobil. 0708-829244

e-post. emil.hardarsson@karlshamnsbostader.se

 

 

Bovärdar Karlshamn Norra

Ulf Larsson
Mobil: 0708-209540
e-post: ulf.larsson@karlshamnsbostader.se

Magnus Berglund
Mobil: 0733-140693
e-post: magnus.berglund@karlshamnsbostader.se

Rasmus Johansson
Mobil: 0709- 786771
e-post: rasmus.johansson@karlshamnsbostader.se

Besöksadresser

Bovärdskontor Asarum:

Dyksväg 3

 


Bovärdskontor Mörrum:

Skolvägen 6

 


Bovärdskontor Svängsta:

Centrumhuset/ Kjellsavägen

 

 
Bovärdskontor Fridhem:

Fridhemsgatan 7

 


Bovärdskontor Karlshamn Södra:
Kyrkogatan 21


 
Bovärdskontor Karlshamn Norra:
Kyrkogatan 21

 

Din Bovärd har telefontid:

Måndag-Fredag 07.00-08.00

Övrig tid kan du lämna ett röstmeddelande eller skicka ett sms, så ringer Bovärden tillbaka.

Besökstid:

Du och Bovärden bestämmer en tid som passar.


 

 

 

 

 

 

 

 stid:

 

 

 

 

 

Share